Aktuality

Plastové a skleněné dózy na bonbony

Plastové a skleněné dózy na bonbony

Datum: 30. 6. 2019

Přemýšlíte do čeho umístit Vaše reklamní bonbony? Pro tyto případy máme pro Vás připravené praktické plastové a skleněné dózy, ve kterých se budou Vaše reklamní bonbony skvěle vyjímat na recepcích, firemních stáncích, v prodejnách apod.

Naše dózy na bonbony jsou praktické a zároveň vypadají opravdu reprezentativně. Dózy jsou totiž průhledné a barevné bonbony v nich dokážou zaujmout již z dálky. Nabídnout Vám můžeme různé tvary a velikosti dóz.
K jakým příležitostem se hodí reklamní bonbony?

K jakým příležitostem se hodí reklamní bonbony?

Datum: 31. 5. 2019

Reklamní bonbony se hodí na nejrůznější akce. Tento oblíbený reklamní předmět má totiž velice široké využití. My Vám nabízíme několik typů bonbonů, příchutí i balení. Na konkrétní akci či příležitost si proto můžete od nás nechat vyrobit reklamní bonbon přímo na míru.
Příchutě našich reklamních bonbonů

Příchutě našich reklamních bonbonů

Datum: 29. 4. 2019

Nejen na vzhledu, ale také na chuti našich reklamních bonbonů nám opravdu záleží. Neustále se proto snažíme přicházet na nové a zajímavé příchutě, které budou spolehlivě chutnat Vašim klientům. Příchutě našich bonbonů jsou navíc výhradně přírodní a bez chemie.
Proč si nechat vyrobit vlastní reklamní bonbony?

Proč si nechat vyrobit vlastní reklamní bonbony?

Datum: 23. 3. 2019

Reklamní bonbony představují skvělou reklamu pro Vaši firmu za poměrně nízké pořizovací náklady. Reklamní bonbon s potištěným obalem totiž lidem snadno připomene název Vaší firmy, logo nebo krátkou informaci o Vašem produktu. Pokud navíc bude Váš reklamní bonbon skvěle chutnat, můžete si být jisti, že se velice dobře zapíšete do podvědomí svých zákazníků.
Typy obalů našich reklamních bonbonů

Typy obalů našich reklamních bonbonů

Datum: 20. 2. 2019

Záleží nám nejen na výtečné chuti našich reklamních bonbonů, ale také na vzhledu a kvalitě jejich obalu. Obal bonbonu totiž klienti uvidí jako první, a proto musí vypadat opravdu reprezentativně. Zároveň obal bonbon chrání před vnějšími vlivy, a tím zajišťuje jeho trvanlivost. Obal reklamního bonbonu proto s Vámi vždy pečlivě naplánujeme.
Kyselý drops – novinka roku 2019

Kyselý drops – novinka roku 2019

Datum: 24. 1. 2019

V roce 2019 přicházíme s naší novinkou, kterou jsou kyselé reklamní bonbony pro Vaše klienty. Jedná se o tvrdé roksové bonbony, které jsou neplněné a mají nakyslou ovocnou příchuť. Právě kyselá příchuť totiž patří mezi jednu z nejoblíbenějších chutí bonbonů.

12