K jakým příležitostem se hodí reklamní bonbony?

Datum: 31. 5. 2019

Reklamní bonbony se hodí na nejrůznější akce. Tento oblíbený reklamní předmět má totiž velice široké využití. My Vám nabízíme několik typů bonbonů, příchutí i balení. Na konkrétní akci či příležitost si proto můžete od nás nechat vyrobit reklamní bonbon přímo na míru.

Veletrhy, prezentace a oslavy

Reklamní bonbony jsou ideálním předmětem k rozdávání. Nabídnout svým potencionálním klientům je proto můžete například na veletrzích. Kromě veletrhů se také reklamní bonbony hodí k Vašim prezentačním účelům, jako jsou například autogramiády. Reklamní bonbon si také můžete nechat vyrobit k nejrůznějším slavnostním příležitostem či výročím. Pro tyto speciální příležitosti jsou vhodné např. reklamní karamelové bonbony v luxusním obalu.
Reklamní karamelový bonbon 12 g

Školení a semináře

Mít vlastní reklamní bonbony se Vám bude hodit i při takových příležitostech jako jsou firemní školení či semináře. Touto drobnou pozorností mile překvapíte účastníky Vašeho semináře a zapíšete se do jejich podvědomí. Na školení a semináře jsou ideální volbou zejména mentolové či sladkokyselé bonbony, jejichž osvěžující chuť dokáže skvěle povzbudit smysly.
Reklamní roksový bonbon 3,5 g

Recepce hotelů a firem

Nevtíravou reklamu, která potěší malé i velké, jsou také reklamní bonbony umístěné na hotelových a firemní recepcích. Reklamní bonbon perfektně doplní Váš firemní profil a dodá Vašim klientům pocit, že je chcete rozmazlovat. Reklamní bonbony mohou být na recepcích umístěny v praktických plastových dózách či v papírové krabičce s výklopem.
Výklopná krabička

Dětské akce a soutěže

Každé dítě ocení sladkou odměnu. Na nejrůznější dětské akce, dětské dny a soutěže si proto u nás můžete nechat vyrobit speciální reklamní bonbony přímo na míru. Můžete si být jisti, že lahodné ovocné příchutě našich reklamních bonbonů udělají malým soutěžícím nefalšovanou radost a zároveň je ocení i dospělí, kteří rádi mlsají.


Líbil se vám článek? Sdílejte jej.

  
  
Zpět