Příchutě našich reklamních bonbonů

Datum: 29. 4. 2019

Nejen na vzhledu, ale také na chuti našich reklamních bonbonů nám opravdu záleží. Neustále se proto snažíme přicházet na nové a zajímavé příchutě, které budou spolehlivě chutnat Vašim klientům. Příchutě našich bonbonů jsou navíc výhradně přírodní a bez chemie.

Sladké a ovocné příchutě 

Ovocné reklamní bonbony potěší každého, kdo má rád sladké. Perfektně se proto hodí nejen pro dospělé milovníky sladkého, ale také na nejrůznější dětské akce. V naší nabídce proto najdete lahodné příchutě bonbonů, jako je třeba lesní jahoda, jablko, višeň, pomeranč a nechybí ani multivitamin. Výborně také chutnají naše bonbony, které v sobě kombinují hned dvě příchutě, jako je malina-lékořice, broskev-smetana nebo banán s čokoládou. Součástí naší nabídky jsou také delikátní mléčno-medové bonbony, dále bonbony s příchutí oříškového krému nebo luxusní mléčné karamelky.

Osvěžující a mentolové příchutě

Pro ty, kteří dávají přednost spíše mentolovým bonbonům, které osvěží dech, máme připravené oblíbené příchutě eukalyptus, mentol nebo ledový mint. Příjemnou osvěžující chutí se také vyznačují naše reklamní bonbony ve variantách citron s vitaminem C, tropic fresh, mojito a další. Nově máme v naší nabídce také kyselou příchuť bonbonů, které přinášejí opravdu osvěžující chuťový požitek.

Reklamní bonbony s netypickými příchutěmi

Být originální je ve světě propagace a reklamy opravdu důležité. Pokud hledáte reklamní bonbony, které dokážou Vaše potencionální klienty opravdu překvapit, můžete si u nás nechat vyrobit bonbony s netypickými příchutěmi, jako jsou třeba reklamní bonbony s příchutí chilli, zeleného čaje, coly, medu, soli, cannabis, jablečného štrůdlu. mocca krému apod.

Barvy bonbonů nezávislé na příchuti

Unikátní technologie výroby našich roksových bonbonů také umožňuje vytvořit bonbon, jehož barva je zcela nezávislá na jeho příchuti. Díky tomu Vám můžeme vyrobit modrý bonbon, který chutná po jahodě, zelený bonbon s příchutí třešně nebo třeba červený bonbon, který chutná jako citron. Můžete si být jisti, že takovýto atypický reklamní bonbon dokáže u Vašich klientů skutečně vzbudit zájem.

Líbil se vám článek? Sdílejte jej.

  
  
Zpět