Proč si nechat vyrobit vlastní reklamní bonbony?

Datum: 23. 3. 2019

Drobnou sladkostí nikdo nepohrdne – a právě proto jsou reklamní bonbony účinnou strategií, jak zaujmout potencionální zákazníky či obchodní partnery.


Proč právě reklamní bonbon?

Reklamní bonbony představují skvělou reklamu pro Vaši firmu za poměrně nízké pořizovací náklady. Reklamní bonbon s potištěným obalem totiž lidem snadno připomene název Vaší firmy, logo nebo krátkou informaci o Vašem produktu. Pokud navíc bude Váš reklamní bonbon skvěle chutnat, můžete si být jisti, že se velice dobře zapíšete do podvědomí svých zákazníků.


Jak se můžete odlišit od své konkurence? Reklamní bonbony

A právě kvalitou a chutí bonbonu se můžete na trhu odlišovat od své konkurence. My jsme schopni Vám jako jediní v České republice nabídnout ručně vyráběné roksové bonbony, které se od běžných bonbonů liší už na první pohled svým pestrobarevným pruhovaným vzhledem. Roksový bonbon navíc může mít jakoukoliv barvu nezávisle na své příchuti. Díky tomu můžete své zákazníky překvapit třeba zeleným bonbonem, který chutná jako třešeň. Kromě běžných ovocných nebo mentolových příchutí Vám také můžeme nabídnout reklamní bonbony s neobvyklými příchutěmi, jako je chilli, cannabis, zelený čaj, med, sůl nebo nově máme v nabídce také oblíbené kyselé bonbony. Skvělou volbou jsou i lahodné reklamní karamelky, které Vám zabalíme do luxusního papíru.


Vždy se hodí mít nějaké reklamní bonbony u sebe

Reklamní bonbony se hodí na nejrůznější příležitosti, jako jsou veletrhy, obchodní jednání, hotelové recepce, sponzorské akce, dětské dny, slavnostní premiéry apod.
Reklamní bonbony vypadají skvěle v průsvitné dóze, dobře rozdávají, nikde nezaberou moc místa a vždy se hodí mít nějaké u sebe.

Líbil se vám článek? Sdílejte jej.

  
  
Zpět