Typy obalů našich reklamních bonbonů

Datum: 20. 2. 2019

Záleží nám nejen na výtečné chuti našich reklamních bonbonů, ale také na vzhledu a kvalitě jejich obalu. Obal bonbonu totiž klienti uvidí jako první, a proto musí vypadat opravdu reprezentativně. Zároveň obal bonbon chrání před vnějšími vlivy, a tím zajišťuje jeho trvanlivost. Obal reklamního bonbonu proto s Vámi vždy pečlivě naplánujeme.

Provádíme kvalitní potisk obalů 

Potisk obalů provádíme flexotiskem do 5 přímých barev dle vzorníku Pantone nebo digitálním tiskem CMYK. Potištěný reklamní obal chrání bonbon proti vzdušné vlhkosti, a tím pádem nedochází k jeho nežádoucímu nalepování na obal.
Roksový bonbon 3,5 g, min. náklad 5 kg - flexotisk

Tradiční obal bonbonu ve tvaru mašličky 

Zvolit si také můžete typ obalu Vašeho reklamního bonbonu. Součástí naší nabídky je klasický typ obalu “mašle”, který je oblíbený pro svůj tradiční luxusní vzhled. Reklamní karamelky mají ještě navíc speciální obal ve tvaru “skládaná mašle”, který působí velice originálně a exkluzivně zároveň.
Karamelový bonbon 12 g, min. náklad 50 kg - flexotisk

Reklamní bonbony v minisáčku flowpack

V poslední době je také velký zájem o typ obalu ”flowpack”, což je praktický minisáček, který má velice moderní vzhled. Díky tomu, že je na každé straně pečlivě zatavený, spolehlivě chrání bonbon před vzdušnou vlhkostí i průnikem nečistot. Tento typ obalu je tedy velmi hygienický a zároveň významně prodlužuje trvanlivost bonbonu.

Líbil se vám článek? Sdílejte jej.

  
  
Zpět