Jak nabízet reklamní bonbony opravdu stylově?

Datum: 22. 12. 2018

Chtěli byste, aby Vaše reklamní bonbony byli pro klienty opravdu nepřehlédnutelné? Na recepci, v kanceláři nebo na firemním stánku můžete Vaše reklamní bonbony vystavit třeba v praktické dóze nebo v krabičce s výklopem.

Reklamní bonbony v průhledné plastové dóze Reklamní bonbony v průhledné plastové dóze


Barevné reklamní bonbony v průhledné dóze dokážou zaujmout Vaše klienty ihned na první pohled. Z dózy si navíc může každý zákazník bonbon libovolně vybrat. My Vám nabízíme plastové dózy ve velikostech pro 250 g nebo 1500 g bonbonů. Plastové dózy navíc mají praktické víčko, díky kterému můžete bonbony do dózy také uzavřít a ochránit je tak před nečistotami nebo vysypáním. Reklamní bonbony v plastové dóze jsou tak skvělou volbou například pro vaše pracovní cesty. V případě Vašeho zájmu Vám můžeme plastovou dózu opatřit etiketou s Vaším firemním logem či reklamním sdělením.Elegantní papírová krabička s výklopem na bonbony Výklopná krabička


Skvělý způsob jak nabízet Vaše reklamní bonbony také představuje elegantní krabička s výklopem, která funguje jako praktický zásobník na bonbony. Výklopná krabička je vyrobená z papíru, a díky tomu nabízí další plochu pro umístění Vaší reklamy či firemního loga. Krabičku s výklopem můžete kamkoliv postavit a také kdykoliv pohodlně uzavřít a přemístit. Výklopné krabičky vyrábíme v malém i velkém provedení a potiskujeme digitálním tiskem CMYK.

Líbil se vám článek? Sdílejte jej.

  
  
Zpět