Obdarujte své klienty chutnými bonbony s logem Vaší firmy!

Datum: 8. 10. 2018

Reklamní bonbony pomohou propagovat a zviditelnit Vaši firmu, produkt nebo značku. Jakou malou pozornost můžete reklamní bonbony nabídnout svým klientům či hostům na firemních akcích, na recepcích hotelů, v kanceláři, na výstavních stáncích, prodejnách apod.

Vyrobíme Vám reklamní bonbony na zakázku

Pokud potřebujete vyrobit vlastní reklamní bonbony na zakázku, u nás jste na správné adrese. V našem produktovém katalogu najdete opravdu širokou nabídku různých druhů bonbonů a jejich balení. Jako jediní v České republice a jedni ze 6 na světě vyrábíme tradiční české roksové bonbony. Zakládáme si na tom, že všechny naše bonbony jsou bez chemie a obsahují výhradně přírodní barviva a příchutě. Věříme, že si u nás spokojeně vyberete a stanete se tak naším dalším spokojeným zákazníkem.

Máme více než 25 let zkušeností v oblasti výroby reklamních cukrovinek

Společnost Premiera Sweet se zabývá výrobou reklamních cukrovinek již od roku 1992. Za více než 25 své činnosti máme v této oblasti bohaté zkušenosti. V případě Vašeho zájmu o reklamní bonbony na zakázku nás neváhejte kontaktovat. Rádi vyjdeme vstříc Vašim představám a individuálním požadavkům.

Reklamní roksové bonbony - gramáž 3,5 g

Jako jediní v České republice se zabýváme výrobou reklamních roksových bonbonů. Tradiční roksové bonbony Vám nabízíme v gramáži 3,5 g. Výjimečnost roksových bonbonů tkví v unikátní technologii jejich výroby. Můžete se spolehnout, že naše roksové bonbony obsahují výhradně přírodní příchutě a přírodní barviva. Reklamní roksový bonbon může mít různá zbarvení podle Vašich individuálních požadavků (např. bonbon v barvě trikolory). Naše reklamní roksové bonbony standardně balíme po 5 kg v igelitovém sáčku, přičemž 2 sáčky nabízíme v kartonu. Na základě Vašeho požadavku lze také roksové bonbony strojově balit do průhledného sáčku po 50 a 100 g. Sáček reklamních bonbonů si u nás také můžete nechat potisknout logem Vaší firmy.

Reklamní lité bonbony - gramáž 1,9 g, 5 a 6 g

Součástí naší nabídky reklamních bonbonů bez chemie jsou také tzv. lité bonbony, které vyrábíme v gramáži 1,9 g, 5 a 6 g. Barva litých bonbonů odpovídá i jejich příchuti. Tyto vícegramové reklamní bonbony obsahují uvnitř tzv. furé, což je šťavnatá náplň, která může mít chuť dle Vašeho výběru.

Reklamní bonbony - netradiční příchutě

Nabídněte svým klientům reklamní bonbony s netypickou příchutí a přichystejte jim tak zajímavý chuťový zážitek! Nevšední reklamní bonbony Vám můžeme vyrobit třeba s příchutí chilli, cannabis, zeleného čaje, medu, soli apod. Záleží pouze na Vás, jakou příchuť bonbonů si vyberete.

Reklamní mléčné karamely

Pro výjimečné akce Vaší firmy nebo různé slavnostní příležitosti si u nás můžete nechat vyrobit reklamní mléčné karamely, které vynikají velice jemnou lahodnou chutí. Reklamní karamely mají velmi luxusní vzhled a jsou baleny do papíru ve tvaru skládané mašle.

Potiskneme Vám obaly reklamních bonbonů dle Vašeho zadání

Nechte si u nás potisknout obal reklamního bonbonu logem Vaší firmy a dejte tak o sobě vědět Vašim potencionálním zákazníkům! Obal reklamního bonbonu Vám můžeme potisknout technologií flexotisk do 4 přímých barev dle Pantone. Pro potisk obalů reklamních bonbonů používáme také rychlý digitální tisk. Potištěný reklamní obal chrání bonbon proti vzdušné vlhkosti, a tím pádem nedochází k jeho nalepování na obal.

Reklamní bonbony v dárkovém balení

Reklamní bonbony mohou být zabaleny do papíru ve tvaru tradiční mašličky nebo může být použit také praktický flowpack, což je minisáček, který prodlužuje trvanlivost bonbonu a díky jeho perfektnímu uzavření na obou stranách zajišťuje jeho vysokou hygienu. V případě Vašeho zájmu si můžete u nás nechat zabalit reklamní bonbony do dárkového balení v podobě luxusní papírové krabičky s výklopem, která může být potištěná logem Vaší firmy či jiným reklamním sdělením.

Líbil se vám článek? Sdílejte jej.

  
  
Zpět